13 Mayıs 2014 Salı

Uzun Bir Aradan Sonra 1. Yıl ÇekilişiHerkese merhaba, blogu çok boşladım biliyorum ancak takdir edersiniz ki sosyal paylaşım sitelerinde ürünleri paylaşmak çok daha kolay ve günlük işlerle uğraşmaktan, sipariş yapmaktan ve okuldan pek de zaman artıramıyorum bloga tek tek tüm ürünleri girmek için. Ama kendime ve sizlere söz her ne kadar çok detaylı olmayacak olsa da en azından kategori olarak yeni ürünleri ekleyeceğim yarından itibaren. 
 Bu bloga ve butiğe başlayalı bir sene oldu hatta geçti bile.Ve sanırım ilk defa birinci ağızdan duvarsız bir şekilde yazı yazıyorum butikte. Normalde hiç bu şekilde yazmıyorum çünkü samimi olmayan canımlar, cicimler bana itici geliyor, kendimi garip hissediyorum bu yüzden de siz diye hitap ediyorum genellikle. 
 Neyse; öncelikle herkese çok teşekkür ederim, başta canım ailem ve biricik dostlarıma sonrasında değerli müşterilerime ve tabii ki daha doğru düzgün kimseyi tanımazken ricalarımız üzerine bize destek olan sizlere. 
 Ben bu bir sene içinde ben çok fazla şey öğrendim, çok fazla geliştim, biliyorum iyisiyle kötüsüyle bütün müşterilerimle olan ilişkilerim beni bir sonraki için daha deneyimli yaptı, sürekli olarak araştırmaya butikle ilgili boyasından paketine her şeyi daha iyi yapmaya çalıştım inşAllah her geçen gün de daha iyisi olacak. 
 Bence tüm bunların en güzel kısmı da sadece bir müşterimle sorun yaşadım, ürünlerimle ilgili hiçbir şikayet gelmedi, elimden geldiğince hiç kimsenin hakkına girmedim, hakkım olmayanı yemedim. Daha yolun bu kadar başındayken İtalya'ya ürün gönderdim ve çok da iyi bir dostluk kurdum. Umarım her şey daha da gelişerek böyle olumlu devam eder. 
 Artık emeksensin.com ve asortika.com'da da ürünlerimizin satışı başladı yavaş yavaş bütün ürünleri yüklüyoruz. Başından beri Sopsy ve Zet'de ürünlerimizin satışını yapıyorduk aynen devam ediyor.
 Toparlamam gerekirse benim için hiç beklemediğim sürprizlerle dolu belki de ilk defa hayalime bu kadar yakın hissettiğim bir yıl oldu, birkaç gün önce instagramda bu güzel yılı kutlamak için başlattığım bir çekiliş var Küçük Prens ayakkabılar hediyemiz olacak kazanan şanslıya. Bizi yine desteklemek ister ve çekilişe katılırsanız çok sevinirim.Çekilişe BURADAN katılabilirsiniz.
 Her şey için tekrar teşekkürler.Şeyma Yıldız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder